KOVOTOUR PLUS s.r.o. - Homeholidayi.cz

LD MALÁ FATRA - Turčianske Teplice**

Slovenská republika, Žilinský kraj, Turčianske Teplice
Vlastní 8 dní, 7 nocí, 24.03. (Ne) - 31.03. (Ne) 2019, Plná penze Změnit termín
Celková cena za osobu od: 7 960 Kč
Poloha
Turčianské Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry, cca 26 km jižně od Martina. Lázně Turčianské Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.
Vybavení
LD MALÁ FATRA: ubytování buňkového tipu. Lázeňský dům nedisponuje výtahem, pokoje jsou situovány do 2. a 3. patra. Strava a některé "suché" procedury jsou poskytovány v láz. domě, na vodoléčebné procedury se dochází do LD Velká Fatra - cca 300 m. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu - Velká Fatra - SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).
Ubytování
Ubytování v pokojích buňkového tipu, tzn. že dva pokoje (a+b ) mají společné sociální zařízení a chodbičku s lednicí a rychlovarnou konvicí : a) 2-lůžkový pokoj (14,7 m2) s možností přistýlky (pevné lůžko), TV, společné Spr.+WC (buňka) SAT/TV; lednice a rychlovarná konvice v chodbičce. b) 1-lůžkový pokoj (8,10m2) s možností přistýlky (pevné lůžko),TV, společné Spr.+WC (buňka) SAT/TV, lednice - v chodbičce. Příplatek za 1/1 pokoj je účtován i při obsazení dvěma osobami. Při obsazení jednoho pokoje v buňce bude druhý pokoj prodán dalším klientům. LD Malá Fatra nedisponuje výtahem, pokoje umístěny ve 2. a 3. patře.
Stravování
Plná penze nebo polopenze - snídaně bufet, obědy a večeře výběrem ze 3 menu. Strava je poskytována přímo v lázeňském domě. Děti do 10-ti let mají rozsah stravy dle stravy rodičů. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Vítejte v TURCI - prohlédněte si promoční video z oblasti TURIEC - ZDE TIPY NA VÝLETY V REGIONU TURIEC: Kostely v Diviakoch - renesanční a rokokový zámeček z druhé poloviny 18. století. Gaderská dolina + HRAD Blatnica Šútovský vodopád - lehká turistika k nejkrásnějšímu a nejvyššímu vodopádu Národního parku Malá Fatra, cca 2 hod. HRAD Sklabiňa VÝSTUP NA VYŠEHRAD - zastávky při minerálních pramenech Budiš a Dubové; nenáročný výstup na bývalé slovanské hradiště na vrchu Vyšehrad / 829m /. MARTIN a návštěva areálu Muzea slovenské vesnice a památek lidové architektury. HRAD ZNIEV + Klášter pod Znievom - nejstarší písemně doložená památka regionu. PAMÁTKY A MINERÁLNÍ PRAMENY Turci - návštěva a ochutnávka minerálních pramenů v Dubovom a Budiši. Martinské hole - půldenní výlet do známého turistického střediska. VÝSTUP NA Tlstú - vrchol nejvyšší hory v blízkém bočním hřebeni Velké Fatry.
Další služby
Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační): Celodenní vstup: 17 € 3-hodinový vstup: 13 € 2-hodinový vstup: 10,91 € Vstup na večerní koupání: 9 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 33 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 30 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod., 2-hod., celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !
Dítě
Pobyty nejsou primárně určeny pro děti. Děti nečerpají lázeňské služby.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).
Parkování
Nehlídané parkoviště u LD ZDARMA!
POBYT SE ZVÍŘETEM
Nepovolen
POZNÁMKA
Pobyt začíná v den příjezdu nástupem v recepci léčebného domu Malá Fatra od 12.00 hod a obědem do 13.30 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
TÝDEN VE SMARAGDOVÉM BAZÉNU (8 dní / 7 nocí) -7x ubytování s plnou penzí - kontinentální, -7x klidová lázeň (15 min) se zábalem (15 min) ve Smaragdovém bazénu, -1x ZEUS - klasická masáž částečná (15 min.), -1x teploléčba , -3x 2-hod vstup do SPA&AQUAPARKU, -volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), -pitné kúry z léčivých pramenů, -možnost zapůjčení NW holí, parkování. Denně k dispozici kulturní vyžití - za příplatek ( zábavy, koncerty, divadlo). Léčebný pobyt JUNIOR a DÍTĚ: 7x ubytování, 7x kontinentální plná penze e v LD Malá Fatra, vstupní lákařská konzultace, 3x 2hod vstup do SPA&AQUAPARKU - za doprovodu dosp. osoby. volný vstup do bazénu Olympic - za doprovodu dosp. osoby.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
SPA&AQUAPARK - ubytování dkle zvoleného počtu nocí - kontinentální polopenze v LD Malá Fatra, - vstupní lákařská konzultace, - 3-hod vstup do SPA&AQUAPARKU/ den (dle počtu přenocování), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - parkování JUNIOR (11 - 15 let) & DÍTĚ (4 - 10 let) ubytování, kontinentální polopenze v LD Malá Fatra, vstupní lékařská konzultace, 1x 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU/ den - dle počtu přenocování, volný vstup do bazénu Olympic a za doprovodu dosp. osoby.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
LÉČEBNÝ POBYT SENIOR 55+ (6 dní/5 nocí) - 5x ubytování - plná penze - kontinentální formou, - 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 10x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (2 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace), - 2x 2-hod vstup do SPA&AQUAPARKU/ pobyt - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), parkování. JUNIOR ( 11 - 15 let) & DÍTĚ (4 - 10 let) ubytování, kontinentální polopenze v LD Malá Fatra, vstupní lékařská konzultace, 1x 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU/ den - dle počtu přenocování, volný vstup do bazénu Olympic a za doprovodu dosp. osoby.
DÁLE PRO VÁS
Vodoléčebné procedury jsou poskytovány v LD Velká Fatra. Některé "suché" procedury ( Oxygenoterapie, indiv. tělocvik, elektroléčba, teploléčba, masáže ) jsou poskytovány přímo na lázeňském domě.Malá Fatra.
REKREAČNÍ POPLATEK
1,05 €uro/den
AKČNÍ NABÍDKA
TÝDEN VE SMARAGDOVÉM BAZÉNU s plnou penzí.
Proč k nám?
Proč léčebný dům malá Fatra Turčianské Teplice: - jednoduché ubytování buňkového tipu ( 1x 2-lůžkový + 1x 1-lůžkový pokoj se spol. soc. zařízením ) - cca 200m od LD Velká Fatra Proč Lázně Turčianské Teplice: - léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu. - unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní program
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Turč. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Ve městě místní značení.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem (300 m) do Turčianských Teplic. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (300 m - leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H2919R19
UPOZORNĚNÍ (zima)
Ve dnech 8., 9., 10. a 11.4. 2019 bude z důvodu pravidelné údržby venkovních bazénů a atrakcí uzavřená část AQUAPARK. V provozu budou vnitřní bazény v části SPA Centrum a Vitální svět. Vstup do areálu bude přes pokladnu SPA naproti hotelu VYŠEHRAD
24.03. (Ne) - 31.03. (Ne) 2019 8 dní, 7 nocí Plná penze Vlastní   7 960 Kč Vybrat termín
31.03. (Ne) - 07.04. (Ne) 2019 8 dní, 7 nocí Plná penze Vlastní   7 960 Kč Vybrat termín
14.04. (Ne) - 21.04. (Ne) 2019 8 dní, 7 nocí Plná penze Vlastní   7 960 Kč Vybrat termín
3 položky, 1 stránka
Nezávazné objednání zájezdu
Image
LD MALÁ FATRA - Turčianske Teplice** Slovenská republika, Žilinský kraj, Turčianske Teplice
Pořádající CK:
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Strava Plná penze
Termín zájezdu 24.03. (Ne) - 31.03. (Ne) 2019
Celková cena za osobu od: 7 960 Kč
Doprava: Vlastní
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
7 960 Kč0 Kč
Příplatky
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka (a,b) Dospělý na lůžku9 170 Kč0 Kč
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka (a,b) Dítě na lůžku6 190 Kč0 Kč
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka (b) Příplatek za 1/11 050 Kč0 Kč
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka Oběd - dospělý560 Kč0 Kč
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka Oběd - dítě490 Kč0 Kč
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka (a,b) Dítě bez lůžka ZDARMA0 Kč0 Kč
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka Oběd - dítě ZDARMA0 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...