KOVOTOUR PLUS s.r.o. - Homeholidayi.cz

Hotel Zlatá hvězda****

Česká republika, Čechy, Třeboň
TripAdvisor cestovatelské recenze
Vlastní 3 dny, 2 noci, 01.11. (Pá) - 03.11. (Ne) 2019, Snídaně Změnit termín
Celková cena za osobu od: 2 390 Kč
Poloha
Hotel Zlatá hvězda se nachází na náměstí v historickém jádru města, nedaleko zámku a rybníku Svět, v centru CHKO Třeboňsko.
Vybavení
hotelový komplex s řadou středisek - restaurace, lobby bar, bowling-bar (2 dráhy), Wellness-Centrum (masáže a koupele za účasti fyziotherapeuta, infra-saunou, whirlpool), půjčovna a úschovna kol. Výtah k dispozici. V recepci přístup na internet.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, TV SAT, telefon, fén, Wi-Fi, trezor, minibar.
Stravování
Dle programu.
Snídaně - bufetovým způsobem, večeře - výběrem ze 3 druhů menu
Středisko
Třeboň
Ubytovani dle programu
Příjezd: vlak - st. Třeboň - Lázně, k hotelu cca 700 m, bus - st. Třeboň, k hotelu cca 600 m. Parkování: v omezeném množství u hotelu za poplatek (nutno objednat předem) nebo na centrálním parkovišti (cca 300 m) za poplatek - info v recepci hotelu po příjezdu. Příjezd k hotelu k vyložení a naložení zavazadel povolen. Místní poplatek není zahrnut v ceně ubytování - úhrada na místě.
Upozornění
Program u jednotlivých pobytů nelze měnit.
Nabídka programů
V hotelu nabízíme tyto programy:
Pobyt pro seniory od 55 let
4x ubytování se snídaní (neděle – čtvrtek)
program: 1x whirlpool (30 min.), 1x ruční masáž vybrané části těla (25 min), 1x trojlístek pro nohy - vířivá aromaterapeutická koupel nohou, proprioceptivní stimulace chodidel a ruční masáž chodidel (45 min). Pro zákazníky od 55 let večeře zdarma, ostatní spolucestující hradí večeře na místě.
Víkendový relax
2x ubytování se snídaní
program: 1x ruční masáž zad a šíje (25 min.), 1x aromaterapeutická bublinková koupel (30 min), 1x ruční masáž obličeje a dekoltu nebo chodidel 15 min).
Wellness pobyt s konopím
3x ubytování s polopenzí - večeře výběrem z pokrmů s konopím
program: 1x víno Kerner s přídavkem konopí, 1x Konopné uvolnění 120 min.: konopná koupel (relaxační koupel v extraktu z celých rostlin Cannabis sativa má uklidňující, antibakteriální a protizánětlivé účinky), peeling (zbavuje pokožku odumřelých buněk a tím se stane prostupnější pro další výživné látky z konopí, celotělová masáž (aroma masáž konopným olejem má příznivé účinky proti kožním a bolestivým onemocněním).
Wellness pohoda - 3 noci
3x ubytování se snídaní, 1x welcome drink na pokoj 0,375 lt. sekt,
program: 1x thermoobklad - rašelina (20 min.), 1x ruční masáž zad a šíje (25 min.), 1x whirlpool (60 min.), 1x Infra-sauna (60 min.), 1x aromaterapeutická bublinková koupel (30 min.).
Wellness pohoda - 6 nocí
6x ubytování se snídaní, 1x welcome drink na pokoj 0,375 lt. sekt,
program: 1x thermoobklad - rašelina (20 min.), 2x ruční masáž zad a šíje (25 min.), 2x whirlpool vana (60 min.), 1x Infra-sauna (60 min.), 1x aromaterapeutická bublinková koupel (30 min.), 1x ruční masáž obličeje nebo chodidel (15 min.).
Romantický pobyt
2x ubytování se snídaní
program: 1x večeře při svíčkách, 1x Fango = ruční masáž zad a šíje (15 min.) + rašelinový thermoobklad (30 min.), 1x whirlpool vana se sektem (60 min.).
Lázeňský pobyt
6x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink na pokoj 0,375l sekt
program: 2x bazén v lázních Aurora (60 min), 2x rašelinová koupel (30 min.), 2x masáž zad a šíje (25 min.), 2x rašelinový thermoobklad (20 min), 2x whirlpool (60 min.).
Informace
Příjezd: vlak - st. Třeboň - Lázně, k hotelu cca 700 m, bus - st. Třeboň, k hotelu cca 600 m. Parkování: v omezeném množství u hotelu za poplatek (nutno objednat předem) nebo na centrálním parkovišti (cca 300 m) za poplatek - info v recepci hotelu po příjezdu. Příjezd k hotelu k vyložení a naložení zavazadel povolen. Místní poplatek není zahrnut v ceně ubytování - úhrada na místě.


TripAdvisor Cestovatelské recenze

5. z 7 hotelů v Třeboni

Vynikající
18
Velmi dobré
29
Průměrné
28
Špatné
20
Příšerné
10
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Známka čtyři
Tak by se asi velmi stručně dal charakterizovat tento rádoby čtyřhvězdičkový hotel v centru malebné Třeboně. Jsou na něm vidět postupné dílčí upgrady, ale přicházejí pomalu a nedokáží odbourat pocit... celá recenze s možností překladu
Kaka3, Kladno, Česká republika, 09:19 02.10.2019
Příště jinam
Hotel Zlatá hvězda v Třeboni jsme si vybrali úmyslně k našemu pracovně-relaxačnímu pobytu,protože jsme očekávali od čtyřhvězdičkového hotelu dostatečný komfort.Zklamání přišlo již dvě hodiny po... celá recenze s možností překladu
Jaroslav T, České Budějovice, Česká republika, 06:32 05.08.2019
Nic moc
Hotel má pár míst na parkování a znalosti, kam jet na parkoviště nejsou moc velké, měla jsem pocit, že je ani nezajímá, že potřebujeme zaparkovat. Recepční nebyla moc příjemná. Welness k ničemu, bez... celá recenze s možností překladu
Ivett13, Třebíč, Česká republika, 12:02 12.05.2019
Nezávazné objednání zájezdu
Image
Hotel Zlatá hvězda**** Česká republika, Čechy, Třeboň
Pořádající CK:
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Strava Snídaně
Termín zájezdu 01.11. (Pá) - 03.11. (Ne) 2019
Celková cena za osobu od: 2 390 Kč
Doprava: Vlastní
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
2 390 Kč0 Kč
Příplatky
2+0 - Neobsazené lůžko - Příplatek na 1/1820 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...