KOVOTOUR PLUS s.r.o. - Homeholidayi.cz

Lázeňský pavilon Veselý***

Česká republika, Čechy, Lázně Bohdaneč
Vlastní 3 dny, 2 noci, 01.11. (Pá) - 03.11. (Ne) 2019, Polopenze Změnit termín
Celková cena za osobu od: 3 000 Kč
Poloha
Léčebné lázně Bohdaneč leží v malebném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Jsou léta vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí a jsou vyhlášené zejména svou specializací na následnou péči po ortopedických operacích velkých kloubů (totální endoprotézy kyčelního, kolenního a ramenního kloubu). Léčba v těchto lázních je vhodná také pro pacienty s artrózou, revmatoidní artritidou, osteoporózou, Bechtěrevovou nemocí, vertebrogením kořenovým syndromem a pro pacienty po operacích páteře a úrazech pohybového ústrojí. Přírodními léčivými zdroji v Léčebných lázních Bohdaneč jsou přírodní minerální voda a slatina. Jako jediné lázně v České republice aplikují slatinu formou zábalů ve speciálních zábalových vanách. Jedná se o vyhřívaná vodní lůžka obepínající celé tělo, která zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění aniž byste se namočili. Léčebné lázně Bohdaneč kromě klasické lázeňské péče nabízejí širokou škálu krátkodobých relaxačních pobytů, kde si užijete kromě slatinných zábalů a koupelí v minerální vodě také například čokoládový zábal, zábal se zeleným čajem, nejrůznější druhy masáží, pohybových terapií, whirlpoolu, sauny a plavání v bazénu s minerální vodou o teplotě 29 – 30 oC. Krásu rovinaté krajiny dotváří jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy. Chloubou lázní je pavilon Gočár, který patří mezi skvosty kubismu a je prohlášen národní kulturní památkou ČR. Areál lázní je obklopený rozlehlým parkem. Krytá kolonáda, zvuk fontán, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní. Veškeré procedury jsou poskytovány v jednotlivých pavilonech lázní, jež jsou propojeny krytou, v zimě vyhřívanou kolonádou. Pobyt s domácími zvířaty není možný. V objektech platí zákaz kouření. Klientům je k dispozici non – stop zdravotní služba. Nekuřácký areál.
Vybavení
Pavilon Veselý tvoří vstupní bránu do celého areálu, kterého je nedílnou součástí. V pavilonu se nachází recepce, rezervační a ubytovací kancelář, Lázeňská kavárna, tělocvična, Medical Wellness Clinic, plavecký bazén, solná jeskyně, společenský sál, městská knihovna a ubytovací část (výtah). Ubytování je poskytováno v komfortních 9 jednolůžkových, 78 dvoulůžkových pokojích, 1 apartmánu kategorie A a 17 dvoulůžkových pokojích kategorie A plus. Kategorie A Moderní dvoulůžkové pokoje - sprcha, WC, telefon, lednice, rádio, TV, WiFi, voda 0,5 l na uvítanou. Kategorie A Plus Komfortní pokoje řady CLARET a LAVENDER - sprcha, WC, župan, telefon, lednice, rádio, TV, WiFi, klimatizace (vybrané pokoje), bezpečnostní schránka, voda 0,5 l na uvítanou. Hlavní sezóna: 01. 04. – 31. 10. 2019 Vedlejší sezóna: 01. 01. – 31. 03. 2019 01. 11 - 31. 12. 2019 Hotelový bazén: 80 Kč/hod.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, TV, lednice, telefon, připojení na internet. V pavilonu Veselý jsou pouze oddělené postele. Na přání je možné zajistit i ubytování v pavilonu Veselý pokoje PLUS: dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí. Cena u prodejce. Počet jednolůžkových pokojů je omezen. Na přání je možné zajistit ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s obsazením jednou osobou za příplatek.
Stravování
Dle jednotlivých programů- snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované výběrem ze 3 menu, nealko nápoj, ovocný a zeleninový bufet. Možnost zajištění dietní stravy. U pobytů s polopenzí je možné dokoupit obědy.
Středisko
Lázně Bohdaneč
Tipy pro správnou volbu
- lázeňský areál v parku - krásné okolí s možností výletů - kvalitní lázeňská péče - volně prodejné procedury
Ubytovani dle programu
Parkování: v blízkosti hotelu za poplatek. Příjezd: vlakem do Pardubic a dále od hlavního nádraží trolejbusovou linkou č. 3 až k lázním. Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Upozornění
Volně prodejné procedury je nutné rezervovat minimálně 7 dnů před nástupem do lázní. Pokud nebude možné zajistit lázeňský dům Veselý, bude nabídnuto ubytování v jiném lázeňském pavilonu. Nástup na ubytování je od 14.00 hod., uvolnění pokojů do 10.00 hod.
Nabídka programů


LÁZNĚ NA ZKOUŠKU 2 noci, polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní program:1x Wellness přísadová koupel s bylinnou solí, 1x klasická masáž částečná, 1x KORÉ - solná jeskyně, 1x filnská a parní sauna, 1x Whirlpool, 1 hodina plavání v bazénu.

WELLNESS ROZMAZLOVÁNÍ 3 noci, polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní program: 1x Wellness přísadová koupel s bylinným olejem, 1x klasická masáž celková, 1x KORÉ - solná jeskyně, 1x finská sauna a parní kabina, 2x hodina plavání v bazénu.

DOKONALÉ POTĚŠENÍ 4 noci, polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní program: 1x masáž  masáž částečná, 2x Wellness přísadová koupel s bylinnou solí,  1x avokádový zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x finská sauna a parní kabina nebo Whirlpool, 3x hodina plavání v bazénu.

AKTIVNÍ SENIOR VITAL 7 nocí, plná penze, pobyt začíná obědem a končí snídaní program: 1x posouzení zdravotního stavu – prohlídka*, 1x Wellness přísadová koupel s bylinnou solí, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinový obklad, 1x suchá uhličitá koupel,  2x skupinová rehabilitace v bazénu,1x oxygenoterapie, 1x nácvik mobility rukou ve slatině, 1x fit posilovna pod dohledem fyzioterapeuta.  * Přesné složení programu určí lékař na základě zjištění aktuálního zdravotního stavu.

BOHDANEČSKÁ REKONDIČNÍ KÚRA 7 nocí, plná penze, pobyt začíná obědem a končí snídaní program: 1x vstupní lékařské vyšetření*, 2x koupel Barevná harmonie,  1x klasická masáž částečná, 2x fit posilovna,  3x slatinný zábal v zábalové vaně, 2x  plavání skupinové v bazénu, 1x rehabilitační plavání,  1x Nordic walking.* Přesné složení léčebného programu určí lékař na základě aktuálního zdravotního stavu.

Informace
Parkování: v areálu lázní za poplatek. (50,- CZK/den). Příjezd: vlakem do Pardubic a dále od hlavního nádraží trolejbusovou linkou č. 3 až k lázním. Volně prodejné procedury je nutné rezervovat minimálně 21 dnů před nástupem na akci. Změna ve složení procedur obsažených v pobytech za jiné, je zpoplatněna částkou 100,- CZK za každou změněnou proceduru. Výjimka: pokud upraví procedury lékař. Nástup na ubytování ke ve 14:00 hod., uvolnění pokojů v 10:00 hod. U Wellness pobytů v 11:00 hod. Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Na recepci je možnost zapůjčení fénu, žehličky a radiobudíku. K dispozici je půjčovna kol a možnost úschovy vlastních kol za poplatek CZK 50,-/týden. Kapacita je omezena. Možnost zapůjčení županu za poplatek 100,- CZK s vratnou kaucí 350,- CZK/týden. Hotelový bazén: 80 Kč/hod.
Dětská cena
Je platná jen při hotelovém ubytování. Děti do 3 let bez nároku na služby jsou zdarma. Děti od 4 do 15 let mají slevu z hotelové ceny za ubytování 40%.


Nezávazné objednání zájezdu
Image
Lázeňský pavilon Veselý*** Česká republika, Čechy, Lázně Bohdaneč
Pořádající CK:
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Strava Polopenze
Termín zájezdu 01.11. (Pá) - 03.11. (Ne) 2019
Celková cena za osobu od: 3 000 Kč
Doprava: Vlastní
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
3 000 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...