KOVOTOUR PLUS s.r.o. - Homeholidayi.cz

Lázeňské sanatorium Dr. Peták***

Česká republika, Čechy, Františkovy Lázně
Vlastní 3 dny, 2 noci, 18.10. (Pá) - 20.10. (Ne) 2019, All inclusive Změnit termín
Celková cena za osobu od: 2 960 Kč
Poloha
Lázeňské sanatorium Dr. Peták se nachází v klidné části Františkových Lázní, jen 5 minut chůze od centra města.
Vybavení
Celé sanatorium je uzavřeným areálem lemovaným přírodním lesoparkem. Lázeňské středisko je komplexem dvou dvoupodlažních budov spojených vyhřívanou zimní zahradou. Venkovní zahrada je vhodná k posezení při pěkném počasí i ke koupání ve vyhřívaném sezónním bazénu. V areálu celého sanatoria je hostům k dispozici zdarma Wi-Fi. V hlavní budově se nachází pokoje Standard, balneo-rehabilitační oddělení s bazénem a restaurace.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje v hlavní budově, s balkonem nebo s terasou. Na pokojích je sprcha, WC, telefon, TV, lednice, fén, sejf.
Stravování
Dle programu.
Středisko
Františkovy Lázně
Parkování
Na hlídaném parkovišti za poplatek – omezené množství aut - nutno objednat předem.
Tipy pro správnou volbu
- malé, ale světově proslulé lázně - možnost výletů do SRN - pro hosty zdarma využití bazénu
Program
LEHKÁ LÁZEŇSKÁ LÉČBA (7 nocí nebo 14 nocí)
ubytování s polopenzí (snídaňový bufet a večeře výběrem z menu), pobyt začíná večeří a končí snídaní
program: vstupní lékařská konzultace, 3 procedury denně (pondělí až pátek) dle zdravotního stavu a diagnózy, volné využití bazénu v odpoledních a večerních hodinách, župan na pokoji, malý dárek.
KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ LÉČBA (7 nocí nebo 14 nocí)
ubytování s plnou penzí all inclusive (snídaňový bufet, obědy a večeře výběrem z menu, nealko nápoje, pivo a víno k jídlům), pobyt začíná obědem a končí snídaní
program: vstupní lékařská prohlídka + EKG, 4 procedury denně (pondělí až sobota) dle zdravotního stavu a diagnózy, 1x vstup do Aquafora (2 hodiny), malý dárek, župan na pokoji, volné využití bazénu v odpoledních a večerních hodinách.
KOMBINOVANÝ POBYT - LÁZNĚ + WELLNESS (7 nebo 14 nocí)
ubytování s plnou penzí all inclusive (snídaňový bufet, obědy a večeře výběrem z menu, nealko nápoje, pivo a víno k jídlům), pobyt začíná obědem a končí snídaní
program: vstupní lékařská prohlídka + EKG, 4 léčebné procedury denně (pondělí až sobota) dle zdravotního stavu a diagnózy, 4 wellness procedury - ajurvedská masáž, masáž horkými kameny, lymfomasáž, aromamasáž. Dále 1x vstup do Aquafora (2 hodiny), malý dárek, župan na pokoji. Volné využití bazénu v odpoledních a večerních hodinách.
WELLNESS POBYT S PLASTICKOU OPERACÍ HORNÍCH NEBO DOLNÍCH VÍČEK (9 nocí)
ubytování s plnou penzí all inclusive (snídaňový bufet, obědy a večeře výběrem z menu, nealko nápoje, pivo, víno k jídlům), pobyt začíná obědem a končí snídaní
program: vstupní lékařská prohlídka + EKG, 3 léčebné procedury denně (od pondělí do pátku) dle zdravotního stavu a diagnózy, předoperační vyšetření plastickým chirurgem, jedna operace horních nebo dolních víček, denní kontroly a převazy, vyndání stehů, volné využití bazénu v odpoledních a večerních hodinách, župan na pokoji, malý dárek.
Termíny pobytu na poptávku – vždy 1x v měsíci.
V ceně pobytů na 14 nocí je zohledněna sleva 14=13.
Druhy a počet procedur určuje při vstupní prohlídce lékař dle zdravotního stavu a diagnózy.
Příjezd
Vlak – st. Fr. Lázně – cca 1 km (možno zajistit odvoz do sanatoria za poplatek – nutno objednat předem). Bus – st. Fr. Lázně Slatina – cca 200 m.
Upozornění
Pobyty nejsou určeny dětem V celém prostoru sanatoria se nekouří. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Ubytovani dle programu
Parkování na hotelovém parkovišti za poplatek. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Nabídka programů
KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ LÉČBA (7 nocí nebo 14 nocí)
nástupní den neděle, ubytování s plnou penzí all inclusive (snídaňový bufet, obědy a večeře výběrem z menu, nealko nápoje, káva a víno k jídlům)
Program: vstupní lékařská prohlídka + EKG, 4 procedury denně (pondělí až sobota) dle zdravotního stavu a diagnózy, 1x vstup do Aquafora (2 hodiny), župan na pokoji, volné využití bazénu v odpoledních a večerních hodinách.
KOMBI LÁZNĚ + WELLNESS (7 nebo 14 nocí)
nástupní den neděle, ubytování s plnou penzí all inclusive (snídaňový bufet, obědy a večeře výběrem z menu, nealko nápoje, káva a víno k jídlům)
Program: vstupní lékařská prohlídka + EKG, celkem 20 léčebných procedur a 4 wellness procedury týdně (masáž horkými kameny, ayurvédská masáž, lymfomasáž, aromamasáž), 1x vstup do Aquafora (2 hodiny), župan na pokoji, volné využití bazénu v odpoledních a večerních hodinách.
NADUPANÝ WELLNESS VÍKEND (2 noci)
nástupní den neděle, ubytování s plnou penzí all inclusive (snídaňový bufet, obědy a večeře výběrem z menu, nealko nápoje, víno a káva k jídlům)
Program: 1x rašelinový zábal, 1x rašelinová koupel nebo hydromasážní vana, 1x lymfodrenáž nebo klasická masáž zad, 2x vibrogym.
LUXUS WELLNESS (5 nocí)
nástupní den neděle, ubytování s polopenzí (snídaňový bufet, večeře výběrem z menu)
Program: 2x rašelinový zábal, 1x masáž horkými kameny částečná, 1x reflexní masáž částečná, 1x parafínový zábal rukou, 1x lymfatická masáž částečná, 1x Kneippův chodník, 1x solná jeskyně, 1x vybrogym.
LUXUS WELLNESS (7 nocí)
nástupní den neděle, ubytování s polopenzí (snídaňový bufet, večeře výběrem z menu)
Program: 1x rašelinový zábal, 1x hydromasážní vana, 1x rašelinová koupel, 1x masáž horkými kameny částečná, 1x reflexní masáž zad, 1x lymfodrenáž, 1x zkrášlovací ošetření obličeje galvanickou žehličkou nebo vibrogym, 1x parafínový zábal rukou, 1x minerální perličková koupel, 1x Kneippův chodník, 1x solná jeskyně.
POBYT PRO SENIORY (7 nocí)
nástupní den neděle, ubytování s rozšířenou polopenzí (snídaně, večeře, k obědu polévka s pečivem)
Program: 2x bahenní zábal, 1x minerální uhličitá koupel s přísadou, 1x klasická masáž částečná, 1x minerální perličková koupel, 1x parafínový zábal rukou, 1x aromatická masáž obličeje, 1x ošetření pleti galvanickou žehličkou, 1x solná jeskyně, 1x kyslíková léčba Oxygenoterapie (20 min.)
LEHKÁ LÁZEŇSKÁ LÉČBA (7 nocí nebo 14 nocí)
nástupní den neděle, ubytování s polopenzí (snídaňový bufet a večeře výběrem z menu)
Program: vstupní lékařská konzultace, 3 procedury denně (pondělí až pátek) dle zdravotního stavu a diagnózy, volné využití bazénu v odpoledních a večerních hodinách, župan na pokoji.
Informace
Parkování na hotelovém parkovišti za poplatek. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.


Nezávazné objednání zájezdu
Image
Lázeňské sanatorium Dr. Peták*** Česká republika, Čechy, Františkovy Lázně
Pořádající CK:
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Strava All inclusive
Termín zájezdu 18.10. (Pá) - 20.10. (Ne) 2019
Celková cena za osobu od: 2 960 Kč
Doprava: Vlastní
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
2+0 standard- Dospělý - lůžko (Nadupaný wellness víkend)2 960 Kč0 Kč
Příplatky
2+0 standard - Neobsazené lůžko - Příplatek na 1/1420 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...